dersaliyorum.com

Online ve yüz yüze özel bas gitar dersleri

Bas gitar çalmak el-göz koordinasyonunu ve hafızayı geliştirdiği için, bas gibi bir enstrüman çalan çocuklar genellikle okulda daha iyi performans göstermektedir. Ayrıca sosyal durumlarda diğerleriyle daha iyi etkileşim kurma eğilimindedirler.

Bas gitarın boynu daha uzun olduğu ve akustik gitardan çok daha ağır olduğu için küçük çocuklar için oldukça ağır olabilir. Bunu göz önünde bulundurursak, çoğu eğitmen sekiz veya dokuz yaşlarında bas derslerine başlamanızı önerir.

Bünyemizde bulunan bas gitar öğretmenlerimiz ile size özel eğlenceli ve bir o kadarda keyifli müfredatlar ile muhteşem deneyimler sizi bekliyor.

Özel Bas Gitar Dersi

dersaliyorum.com öğretmen bünyesine katıl

dersaliyorum.com bünyesinde yer alan müzik öğretmenleri kadromuza katılarak ister online isterseniz yüz yüze özel müzik dersi verebilirsiniz. Türkiye' nin hangi şehrinde olursanız olun bulunduğunuz yerde özel müzik derslerimizi yüz yüze ve online olarak verebilirsiniz.

Yapmanız gereken aşağıda bulunan müzik öğretmeni kayıt formuna ulaşarak sizlerden talep ettiğimiz kısa soruları cevaplamanız. Vermiş olduğunuz cevaplar ile sistemimize hemen kayıt yapılarak özel ders veren müzik öğretmenlerimiz arasında sizde hemen yer alacaksınız.

dersaliyorum.com

Özel bas gitar derslerimiz özel fiyatlarla

Özel bas gitar derslerimiz özel fiyatlandırmalarımız ile bas gitar ana branşı olan müzik öğretmenlerimiz tamda sizin istediğiniz şekilde özel bas gitar derslerini online ya da yüz yüze vermektedir. dersaliyorum.com platformunda yer alan tüm müzik öğretmenlerimiz seçtiğiniz dersin tek fiyat standartı ile istenen seviyeye ulaşmanızda en büyük yardımcınız olacak.