dersaliyorum.com

Online ve yüz yüze özel bateri dersleri

Dünyanın bilinen en eski enstrümanlarından biri olan bateriler yani davullar binlerce yıldır müzik amaçlı kullanılmaktadır. Çok parçalı davul kitleri, bas, zil ve davul müzik performanslarına dahil edilmeye başladığı 1890'larda evrilmeye başlamıştır. Rock, Blues, Funk, Caz, R&B, orkestra veya dünya müziğine ait bir çok tarzda kullanılan bateri, özel davul dersleri almak istediğinizde dersaliyorum.com üzerinden alacağınız özel bateri dersleriyle mümkün olduğunca çabuk öğrenmenize yardımcı olacağız.
Küçük çocuklar, gençler veya yetişkinler için davul dersleri arıyor olun, bu enstrümanı öğrenmek için ikna edici birçok neden olduğunu göreceksiniz. Davul çalmayı öğrendiğinizde, kendinizi bir grupta veya toplulukta ifade etmenizi sağlayan eğlenceli ve yaratıcı özellikleri kazandığınızı göreceksiniz.

Özel Bateri Dersi

dersaliyorum.com öğretmen bünyesine katıl

dersaliyorum.com bünyesinde yer alan müzik öğretmenleri kadromuza katılarak ister online isterseniz yüz yüze özel müzik dersi verebilirsiniz. Türkiye' nin hangi şehrinde olursanız olun bulunduğunuz yerde özel müzik derslerimizi yüz yüze ve online olarak verebilirsiniz.

Yapmanız gereken aşağıda bulunan müzik öğretmeni kayıt formuna ulaşarak sizlerden talep ettiğimiz kısa soruları cevaplamanız. Vermiş olduğunuz cevaplar ile sistemimize hemen kayıt yapılarak özel ders veren müzik öğretmenlerimiz arasında sizde hemen yer alacaksınız.

dersaliyorum.com
Özel Bateri Dersi

Özel bateri derslerimiz özel fiyatlarla

Özel bateri derslerimiz özel fiyatlandırmalarımız ile bateri ana branşı olan müzik öğretmenlerimiz tamda sizin istediğiniz şekilde özel bateri derslerini online ya da yüz yüze vermektedir. dersaliyorum.com platformunda yer alan tüm müzik öğretmenlerimiz seçtiğiniz dersin tek fiyat standartı ile istenen seviyeye ulaşmanızda en büyük yardımcınız olacak.