Online ve yüz yüze güzel sanatlara hazırlık dersi

Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık aşaması; müziksel işitme, söyleme ve çalma konularını içermektedir. Ses işitme, ritim işitme, ezgi işitme, öğrencinin sesini kullanma becerisi ve çalgı kullanma gibi bir çok içerikler eğitim sürecinde değerlendirme kapsamındadır.

Güzel Sanatlara Hazırlık Dersleri

dersaliyorum.com öğretmen bünyesine katıl

dersaliyorum.com bünyesinde yer alan müzik öğretmenleri kadromuza katılarak ister online isterseniz yüz yüze özel müzik dersi verebilirsiniz. Türkiye' nin hangi şehrinde olursanız olun bulunduğunuz yerde özel müzik derslerimizi yüz yüze ve online olarak verebilirsiniz.

Yapmanız gereken aşağıda bulunan müzik öğretmeni kayıt formuna ulaşarak sizlerden talep ettiğimiz kısa soruları cevaplamanız. Vermiş olduğunuz cevaplar ile sistemimize hemen kayıt yapılarak özel ders veren müzik öğretmenlerimiz arasında sizde hemen yer alacaksınız.

dersaliyorum.com
Güzel Sanatlara Hazırlık Dersleri

Güzel sanatlara hazırlık derslerimiz özel fiyatlarla

Güzel sanatlara hazırlık derslerimiz özel fiyatlandırmalarımız ile müzik öğretmenlerimiz tamda sizin istediğiniz şekilde özel güzel sanatlar derslerini online ya da yüz yüze vermektedir. dersaliyorum.com platformunda yer alan tüm müzik öğretmenlerimiz seçtiğiniz dersin tek fiyat standartı ile istenen seviyeye ulaşmanızda en büyük yardımcınız olacak.