dersaliyorum.com

Online ve yüz yüze özel piyano dersi

İster caz sevgilisi, ister klasik bir meraklı, ister pop fanatiği olun, piyano müzisyen olarak yolculuğunuza başlamak için en iyi araçların başında yer alır. Çünkü piyano öğrendiğiniz an müzik teorisi, notalar, akorlar ve çok daha fazlasını derinlemesine anlarsınız. 1700'lü yıllarda İtalya'da yaratılan piyano, aynı zamanda bir şarkının melodisini ve eşliğini eşzamanlı olarak çalabilmesi açısından da benzersizdir.

 

Standart piyano 88 farklı nota çalabilir ve tüm müzik enstrümanlarından en geniş tonları ürettiği için milyonlarca insanın piyano öğrenmeyi seçmesi şaşırtıcı değildir. Piyano çalmak sadece eğlenceli bir hobi değildir. Aslında, bu enstrümanı çalmayı öğrenmenin yararlarını ne kadar abartırsak abartalım az değildir. İster çocuklar için özel piyano dersleri, ister yetişkinler için isterse yeni başlayanlar için özel piyano dersleri ile ilgileniyor olun, her yaştan öğrenci için çeşitli fiziksel ve zihinsel faydaları bulunmaktadır.

 

Araştırmalara göre piyano öğrenmek küçük çocukların birden fazla dili daha iyi konuşmasına yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Çocukların aldığı özel piyano derslerinde 15 aylık piyano eğitiminden sonra tüm çocuklarda artan beyin fonksiyonları görülmüştür. Piyano dersleri dinleme becerilerini geliştirmelerinde yardımcı olmaktadır. Yetişkinler için özel piyano dersleri ise sabır, disiplin ve konsantrasyon becerilerinin geliştirilmesine yardımcı olmaktadır. dersaliyorum.com’ da bulunan piyano öğretmenleriyle çalışırken, derslerin her zaman kişisel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmaktadır. Ele alacağınız konular beceri seviyenize, yaşınıza ve ilgi alanlarınıza bağlı olarak değişecektir.

Özel Piyano Dersi

dersaliyorum.com öğretmen bünyesine katıl

dersaliyorum.com bünyesinde yer alan müzik öğretmenleri kadromuza katılarak ister online isterseniz yüz yüze özel müzik dersi verebilirsiniz. Türkiye' nin hangi şehrinde olursanız olun bulunduğunuz yerde özel müzik derslerimizi yüz yüze ve online olarak verebilirsiniz.

Yapmanız gereken aşağıda bulunan müzik öğretmeni kayıt formuna ulaşarak sizlerden talep ettiğimiz kısa soruları cevaplamanız. Vermiş olduğunuz cevaplar ile sistemimize hemen kayıt yapılarak özel ders veren müzik öğretmenlerimiz arasında sizde hemen yer alacaksınız.

dersaliyorum.com
Özel Piyano Dersi

Özel piyano derslerimiz özel fiyatlarla

Özel piyano derslerimiz özel fiyatlandırmalarımız ile piyano ana branşı olan müzik öğretmenlerimiz tamda sizin istediğiniz şekilde özel piyano derslerini online ya da yüz yüze vermektedir. dersaliyorum.com platformunda yer alan tüm müzik öğretmenlerimiz seçtiğiniz dersin tek fiyat standartı ile istenen seviyeye ulaşmanızda en büyük yardımcınız olacak.