dersaliyorum.com

Online ve yüz yüze özel solfej dersleri

Notaları değerlerine, ses ve ritimlerine göre okumaya solfej denir. Şarkı söylemek ve enstrüman çalmayı öğrenmek isteyen herkes için solfejin önemi çok büyüktür. Müzik eğitiminin başlıca derslerinden biridir. Müziğin arkasındaki mimariyi öğrenmek için mükemmel bir sistemdir ve kulak eğitiminin temel bir konseptidir. 

Müzik teorisini daha iyi anlamanıza yardımcı olmaktan şarkı söyleme ve şarkı yazımına kadar, solfej bir müzisyen olarak cebinizde bulundurmanız gereken değerli bir uygulamadır.

dersaliyorum.com olarak sizlere özel solfej derslerini en iyi şekilde vererek arzu ettiğiniz seviyelere gelmenizde destek olmaktayız. Tüm özel ders veren öğretmenlerimiz özel solfej derslerinde tam donanımlı olarak hizmet vermelerine yönelik seçilmişlerdir.

Özel Solfej Dersleri

dersaliyorum.com öğretmen bünyesine katıl

dersaliyorum.com bünyesinde yer alan müzik öğretmenleri kadromuza katılarak ister online isterseniz yüz yüze özel müzik dersi verebilirsiniz. Türkiye' nin hangi şehrinde olursanız olun bulunduğunuz yerde özel müzik derslerimizi yüz yüze ve online olarak verebilirsiniz.

Yapmanız gereken aşağıda bulunan müzik öğretmeni kayıt formuna ulaşarak sizlerden talep ettiğimiz kısa soruları cevaplamanız. Vermiş olduğunuz cevaplar ile sistemimize hemen kayıt yapılarak özel ders veren müzik öğretmenlerimiz arasında sizde hemen yer alacaksınız.

dersaliyorum.com
Özel Solfej Dersleri

Solfej derslerimiz özel fiyatlarla

Solfej derslerimiz özel fiyatlandırmalarımız ile müzik öğretmenlerimiz tamda sizin istediğiniz şekilde özel solfej derslerini online ya da yüz yüze vermektedir. dersaliyorum.com platformunda yer alan tüm müzik öğretmenlerimiz seçtiğiniz dersin tek fiyat standartı ile istenen seviyeye ulaşmanızda en büyük yardımcınız olacak.